Abistamine

Sambia elukeskkond, kultuuriline ja ajalooline taust on meist täiesti erinev. Paljudel lastel ei oleks ilma lisatoetuseta mingitki lootust saada elementaarset lugemis- ja kirjutamisoskust.

Sambias ei ole meile harjumuspärast riiklikku sotsiaalhoolekande süsteemi. Võib-olla on see isegi hea, sest riigipoolne abi seal levinud korruptsiooni tõttu tõenäoliselt paljude abivajajateni ei jõuakski.

Sotsiaaltööd püüavad teha kogudused ja kirikud. Näiteks on Murunduski üks katoliiklaste ehitatud pisike vanadekodu. Sugulasigi võib nimetada sotsiaaltöötajaiks, sest nad püüavad hättasattunuid vee peal hoida.


Pakume annetamise võimalust erinevatesse fondidesse. Samuti algatame lühiajalisi kampaaniaid esilekerkinud vajaduse katmiseks.

Valige vasakult menüüst teile sobiv teema. Toetada saab nii ühekordselt kui ka pikemalt vastutust võttes. Ka meile tühisena tunduv summa võib Sambias osutuda suureks abiks!

Annetada saab MTÜ Sambia Sõbrad pangakontole: SEB,  EE421010220230977223

Alates juulist 2015 kuulub MTÜ Sambia Sõbrad tulumaksusoodustusega ühenduste hulka, mistõttu saavad eraisikud annetustelt tulumaksutagastusena osa tagasi.

Täpsemat infot toetamise kohta saate, helistades: (+372) 5556 3876 või kirjutades aadressil: sambia.sobrad@gmail.com
Viimased uudised 09. February - Mida Liina Sambias tegi Liina Peetersi kokkuvõte üheksast kuust Sambias 2017.